to top

Jmenuji se Marty

IMG_3750

Ahoj všichni,

jmenuji se Ziggy Marty Eso Bonatom. Páníčci mi říkají jednoduše Marty. Tohle jméno mám po filmové postavě Martyho McFlye z Návratu do Budoucnosti. Jelikož jsem vrh Z, tak museli vymyslet ještě jméno druhé. Tak vzniklo jméno Ziggy, které je podle syna Boba Marleyho.

Jsem Staffordshire bull terier, ačkoli si mě kvůli zbarvení lidé pletou s boxerem. Což sice nechápu ale moje majitele to vždy rozčílí. Oni se teda rozčilují docela často a já vůbec nechápu proč. Každého vítám, ničeho se neštítím a vše ochutnám, ničeho se nebojím a myslím že mám talent. Dokážu totiž všechno rozkousat na mini kousíčky a nikdo už to nedá nikdy dohromady. Fakt se jim snaží ukázat, že spoustu věcí zvládnu sám. Vyskočím si pro jídlo na stůl, takže mi ho nemusí dávat do misky. Vyspím se na jejich polštáři, takže nemusejí kupovat drahý pelíšek. Já myslím, že jsem dobrej pes a ještě jim to dokážu.

Budu vám občas psát o mém psím životě a mé smečce. Teď jdu zase trošku pozlobit své páníčky

Marty

 

Lucka


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/42838/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Comment