to top

Svatba na zkoušku 3.díl

IMG_2843

Předesílám, že tento článek bude víc obrázkový, ať máte představu, jak svatba na zkoušku vypadala.

Co to vlastně je „svatba na zkoušku“? Dvůr Perlová voda, jedno z top míst pro váš den D organizuje tento event ve spolupráci se „Svatby s Terezou“. Hlavním účelem je, udělat si představu, co vlastně na svatbě chcete. Upřímně, o šatech jsem představu měla, ale jestli ubrousek papírovej nebo látkovej, jestli kapelu nebo DJ, šifon, církevního oddávajícího nebo někoho z úřadu…tak o tom jsem neměla představu teda vůbec. Jak bych taky mohla?! Ještě nikdy jsem se nevdávala a s trochou štěstí už nikdy nebudu.

IMG_1231

IMG_1234

IMG_1243

IMG_1227

A proto „svatba na zkoušku“. Projdete si možnosti uspořádání obřadu. Jestli venku nebo pod střechou, prohlédnete si několik svatebních tabulí všech barev a stylů. Dáte si svatební oběd, rozkrojíte dort a dokonce můžete chytit svatební kytici. K tomu nám v jedné místnosti hrál DJ a v jiné kapela. Zažít ten rozdíl bezprostředně po sobě je super. Mimochodem za mě ….Dj hrál sice skvěle, ale kapela nás vybízela víc k tanci a zábavě. Součástí programu byla i přehlídka šatů pro nevěsty i družičky, na základě které jsem si šaty pořídila (salon Adina v Letňanech). Mohli jste se potkat s fotografy, vidět jejich portfolio a v klidu si s nimi popovídat. Stejně tak s floristkou nebo dodavateli svatebních dortů.

IMG_1250

IMG_1256

IMG_1253

Jo a soutěže! Proběhlo pár soutěží, kde byla cenou sleva nebo dokonce poukaz. V ten moment jsme se vždy proměnili v cenuchtivé bytosti jak z amerických filmů, kde se ženy perou o svatební šaty ve slevě. Ne dělám si srandu, ale faktem je, že jsme v koutku duše doufali, že něco vyhrajeme. Samozřejmě jsme vyhráli prd, ale z celé akce jsme měli moc dobrý pocit. Nejenom, že na rozdíl od svatebního veletrhu probíhala akce v pohodě, bez zbytečného tlaku a stresu, ale vytvořili jsme si lepší představu o našem Velkém dni. Na tuhle akci můžete vyrazit i přesto, že jste se pro místo svatby ještě nerozhodli. A popravdě máme v plánu se jí účastnit i další roky po svatbě, jako takové malé připomenutí našeho krásného dne. Protože krásný rozhodně bude:oD

IMG_1248

Lucka

Leave a Comment