to top

Svatební veletrh 2.díl

IMG_2814

Díky facebooku jsme se dozvěděli, že se v Paze dvakrát do roka koná svatební veletrh. Nějaký ten veletrh už jsem navštívila a přišlo mi to jako super nápad, jak získat inspiraci a hlavně si v hlavě utřídit, co vlastně na svatbě chceme.

Popravdě jsem se poslední dobou cítila trochu zmatená. Jakmile se totiž někteří lidé dozvěděli, že jsem zasnoubená, označili mě nálepkou „vdavkuchtivá“. No super, po tom jsem toužila. Tak mám se na tu svatbu vůbec těšit? Co když se budu těšit moc, co když málo? Řekla jsem o svých pocitech mamince a ta mi řekla krásnou větu: “ vyprdni se na ostatní a měj radost“. A měla pravdu!

IMG_0941

Proto mě v této situaci potěšilo, že se Přéma na veletrh taky těšil. A tak jsme vyrazili. Hned po zaplacení vstupného jsme byli okroužkování náramkem a dostali jsme lísteček do tomboly, kam bylo třeba vyplnit pár údajů. Nakráčeli jsme si to k barovému stolku s tužkami a krabičkou na lístečky k dalším párům. Jak si tak vyplňuji, jméno, příjmení, ….došlo na otázku, odkud jste se o veletrhu dozvěděli. A jenom slyším, jak se chlap vedle mě,své nastávající ptá:..“Jaruno, kde jsme se o tom dozvěděli?“. Už to začíná!!! Ten chlap už teď není schopen sám odpovědět na jednoduchou otázku. I kdyby si tu odpověď měl vymyslet. Víte……, u nás v rodině si z takových situací děláme srandu. Chlap, který nemá šanci ani říct, jestli má ještě žízeň, protože jeho manželka to ví přece nejlíp:oD

IMG_0950

No každopádně jsme lístečky vyplnili, každý sám podotýkám a vrhli se vstříc totální honbě na zákazníka. Člověk se ani nestihl nadechnout a už měl v ruce tisíc letáků a lístečků. Popravdě to bylo chvilkami až nepříjemné. Člověk se chtěl jen podívat. Jenže jelikož jste příšli a to automaticky znamená, že jste zasnoubeni, jste pro ně kořist v soutěži, kdo dřív. Pokud by šel na veletrh muž, který není moc nadšený z příprav, tak myslím, že by vzal nohy na ramena.

IMG_0955

Co ale vlastně na veletrhu najdete? Fotografy, kameramany, catering, dj´s, koordinátory, módní přehlídky šatů, prstýnky a spousta dalších drobností, které by vás ani nenapadly. Přínosem pro nás bylo pokoukání po snubních prstýncích. Vůbec jsem neměla představu a tady se odprezentovalo hned několik firem. Mě se samozřejmě líbil model z nejnovější kolekce a tím pádem i nejdražší:oP Mám na tohle asi talent.

IMG_0945

IMG_0947

Po zážitku z veletrhu jsem si uvědomila, jak moc jsem ráda, že máme koordinátorku, která vyselektuje nesmysly a odprezentuje jen to, co pasuje do našich představ. Navíc podchytí některé detaily, na které při přípravách ani nepomyslíte. Co jsme si ale opravdu užili, byla Svatba na zkoušku, o které vám napíšu zase příště.

Vaše Lucka

 

 

 

Lucka

Leave a Comment