to top

Cesta do Mordoru

47717807

Mám svého přítele ráda, ale občas si myslím, že je opravdu blázen. Vymyslel si nový challenge. Je to asi dva roky, co jsme společně absolvovali Spartan Race. On v těchto závodech pokračoval a získal trifectu. Tedy medaily, za 3 splněné  závody v různých vzdálenostech a množství překážek.

 

No a co čert nechtěl, v Evropě se letos poběží poprvé ultra Beast Spartan Race, což je jak já říkám „vražda, smrt, zabití“. Minimální vzdálenost tohoto závodu je 42km (takže tak 50km) a 60 překážek! Pokud překážku nezdolá, pak  musí udělat 30 angličáku. Běží se v okolí obce Vechec na Slovensku, kde bude součástí závodu i důl, který jsme si pracovně nazvali Mordor.

 

Povinnou výbavou je čelovka a píšťalka. To mi trošku připomíná Titanic:o) V doporučené výbavě jsou mimo jiné i tyčinky, které se po přelomení rozsvítí. Takže můj kluk je vlastně takový Rambo:oD Proti medvědům si bere rybičku. Dostal nakázáno se kouknout na Revenanta, aby věděl, jak přežít útok medvěda. Včera jsme koukali na dokument vězněných vojáku ve Vietnamu. To se taky může hodit. Ale já bych mu nejradši napíchla GPS lokátor, abych pak našla alespoň jeho tělo. Závod má limit 12 hodin. Co budu během tohoto času dělat já? Nooo….Mám zarezervovaný hotel s wellness a fitness v Humenném. Budu mít sebou i Martyho, tak uvidíme, co bude v okolí. Kdyby jste měl někdo tip, co dělat blízko této obce, která má asi 2700 byvatel,  tak písněte.

Jen doufám, že přítel závod ve zdraví přežije a nebude chtít zdolávat další závody.

Mountain_Graphic_V5-600x303

Lucka


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/42838/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Comment